Оплата при получении заказа, после проверки, наложенный платеж!

Фіточай Волинський №1 Протипухлинний (лікування міоми, фібріоми, кісти) Волынский сбор №1 (противоопухолевый, онкопротекторный)

Фіточай Волинський №1 Протипухлинний (лікування міоми, фібріоми, кісти) Волынский сбор №1 (противоопухолевый, онкопротекторный)
Цена: 100 грн.
Отдел: Гинекология аптека фармация медицина Изготовитель: Украина
Упаковка: пачка Минимальнй заказ: 1
Наличие на складе: Нет
Вага 200 г

Описание фитопрепарата Фіточай Волинський №1 Протипухлинний (лікування міоми, фібріоми, кісти) Волынский сбор №1 (противоопухолевый, онкопротекторный)

Основна дія:
використовується при захворюваннях:

• органів дихання
• шлунково-кишкового тракту
• сечостатевої системи, печінки
• мастопатії, жіночих хворобах
• варикозному розширенні вен
• післяопераційних періодах, після променевої терапії

Опис продукта

Протипухлинний фіточай із лікарських рослин України. (ТРАВИ ЗІБРАНІ В ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ РАЙОНАХ)ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ №1251 СУБОТА, 2 ЛИПНЯ 2011р.

НАШЕ ЗДОРОВ'Я
РАК – НЕ ВИРОК
Тисячі жінок дякують онкогінекологу Нелі Олійник за допомогу в лікуванні передракових захворювань.

Галина СВІТЛІКОВСЬКА

Гінекологічних відділень у лікарнях Луцька є декілька - і скрізь надмір пацієнток. І стільки там болю, трагедій, зламаних доль, нерідко зовсім молодих. Яких тільки історій тут не почуєш.
— Після того, як мені видалили матку, бо мала пухлину, яка росла, чоловік подав на розлучення. Ні здоров'я нема, ні підтримки, ні грошей, а на руках - неповнолітній син, - ділилася горем з сусідками по палаті середніх літ молодиця.
— А все через те, що ми, жінки, не дбаємо про себе. Он моя знайома травами вилікувалася. Правда, такої педантки, як вона, треба ще пошукати. Який то треба мати характер, терпіння, щоб усі ті трави щодня відмірювати, запарювати, пити в точно відзначений час. Тут потрібно все відкласти, а на перше місце поставити здоров'я, - наставляла інших недавно прооперована хвора, жалкуючи, що сама пізно спохопилася.
На жаль, переважна більшість онкохворих переживають запізнілі каяття, бо звертаються за допомогою тоді, коли рак вже в запущеній стадії.
— Одна з моїх пацієнток розповідала, що сім разів йшла в онкодиспансер на обстеження - і сім разів поверталася, боячись почути страшний діагноз, лякаючись самої вивіски на диспансері, - розповідала онкогінеколог із 40-літнім стажем роботи в медицині Неля Миколаївна Олійник. - Я відпрацювала в онкодиспансері 36 років, в повній мірі відчула, наскільки гострою є сьогодні проблема попередження раку. Тому й відкрила приватний онкогінекологічний кабінет.
Час прийому кожного хворого тут не лімітують. Є змога вислухати жіночі скарги й печалі, щиро поспілкуватися з відвідувачами. Головна порада, яку дає лікар: за здоров'я слід боротися. Сама господиня кабінету на запитання про те, як вдається підтримувати таку прекрасну форму, відповідає, що в цьому їй допомагає йога. Мала серйозні проблеми із серцем, кардіологи рекомендували спокій, ледь не постільний режим. Витягла себе сама, перепробувавши усі відомі методи медицини, і врешті-решт опанувала секрети хатха-йоги. З того часу й переконана, що шлях до одужання в будь-якому випадку лежить через самодисципліну і роботу над собою.
Пригадався фрагмент недільної телерозмови головного редактора "Бульвару" Дмитра Гордона з відомим політиком Олександром Зінченком, який подолав серйозне онкозахворювання. Після сеансів хіміотерапії, як згадував, сил зовсім не залишалося, але він змушував себе робити фізичні вправи. Лікувався голковколюванням у знавця китайської медицини. "Важко сказати, завдяки чому я врятувався, - говорив Зінченко, - але воля до життя - фактор дуже важливий".
З цим Неля Миколаївна згідна на сто відсотків. Чимало подібних випадків було й у її практиці, коли навіть при невтішних прогнозах здавалося б безнадійні хворі видряпувалися з лабет раку. Але долю краще не випробовувати, наголошує лікар, тим більше, що при багатьох жіночих недугах є змога виявити так звані передракові стани і попередити грізну недугу. За кордоном рак шийки матки у жінок - унікальна рідкість, до цього просто не допускають. В Україні ж з таким діагнозом помирають тисячі представниць прекрасної статі.
— У нас жінки забувають, що регулярне обстеження в гінеколога має бути залізним правилом. Це в їхніх інтересах. Я поєдную медикаментозну терапію з лікуванням травами. Ще в середині 80-х років мені вдалося скомпонувати збір лікарських рослин, які допомагали жінкам позбутись фіброміом без оперативного втручання. Відомо, що фіброміома — доброякісна пухлина, яка виникає внаслідок збільшення в організмі кількості жіночих статевих гормонів — естрогенів. З їх надлишком пов'язані також і такі захворювання, як ендометріози, мастопатії, від чого страждає дуже багато жінок - потенційних пацієнток онкохірургів, адже пухлини мають здатність перероджуватися у злоякісні. І тут допомагають трави, які так впливають на організм, що пухлини можуть розсмоктуватися, - пояснювала Неля Олійник.
Сама вона зацікавилась фітотерапією ще в юності. У повоєнні роки в селі, де росла, не було ні аптеки, ні лікаря, то ж люди рятувалися народною медициною. Батьки-педагоги десь роздобули книги з фітотерапії, які не раз виручали і родину, і односельчан.
— Я й досі бережу книги травників Носаля і Попова як родинні реліквії. І досі вони є для мене настільними книгами, хоча "перелопатила" багато іншої літератури з фітотерапії, є уже й певні власні напрацювання. Коли йдеться про боротьбу зі стійким і тривалим захворюванням, використовуються збори трав, адже діючі начала одних лікарських рослин стимулюються певними речовинами інших, їх взаємодія й вирішує ефект лікування, - каже Неля Олійник.
Тривалий час у її практиці фітотерапевта найбільшою проблемою було те, що не всі хворі вміли і могли в домашніх умовах правильно готувати складні ліки з трав. У когось бракувало терпіння й часу, у когось - навичок. У 1996 році доля звела Нелю Олійник з народним цілителем, членом Асоціації народних цілителів України Андрієм Симоновичем з Рівного, який теж багато років вивчав застосування лікарських рослин в онкології. Нині він є консультантом Харківського протипухлинного науково-лікувального фітоцентру "Фенікс", де виготовляють готові препарати з трав, збори. Їх тепер і призначає онкогінеколог Неля Олійник своїм пацієнтам.
— Найбільш ефективними, на мою думку, засобами для лікування пухлинних процесів є протипухлинні фіточаї "Волинський-1", "Волинський-2". У перший, наприклад, входять у певних пропорціях корінь родовика, змійовика, живокосту, лопуха, кінського щавлю, пирію; трава астрагалу, буквиці, споришу, хвоща польового, підмаренника, чистотілу, звіробою, парила, полину, деревію, листя омели білої... Словом, самостійно такий збір приготувати непросто. Широко використовую препарати з екстрактом чистотілу, трави люцерни посівної, еспарцету піщаного у поєднанні з іншими методами лікування. Результати у більшості випадків успішні, - наголошує лікар, яка повертає жінкам надію.

© Волинь - інтернет версія
при передруку матеріалів посилання обов`язкове

Діє як протипухлинний, болезаспокійливий, спазмолітичний, кровоочисний, кровоспинний, седативний, протизапальний, загальнозміцнюючий засіб.
Виводить з організму отруйні речовини, радіонукліди, заспокійливо діє на нервову систему, поліпшує травлення і обмін речовин, жовчогінний, сечогінний.

ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ:

при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, печінки, мастопатії, жіночих хворобах, варикозному розширенні вен, післяопераційних періодах, після променевої терапії.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

Дві столові ложки збору залити 1 л. гарячої кип' яченої води. Настояти 5-6 годин, процідити. Приймати теплим по одній склянці 3-4 рази на день за 30-40 хв. До їжі або через 1-1,5 години після їжі. Частину відвару що залишився використовувати для мікро клізм або спринцювання.

РАДІОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ГАРАНТОВАНО, ПІДЛЯГАЄ ВІДПУСКУ БЕЗ РЕЦЕПТУ

Склад
Корінь: родовика, змійовика, живокосту, лопуха, кінського щавлю, пирію.
Трави: астрагалу, буквиці, споришу, хвощу польового, підмаренника, чистотілу, звіробою, парила, полину, деревію, листя омели білої, кропиви, подорожнику, мати- й – мачухи.
Цвіт: бузини чорної, нагідок, цміну, вересу, глоду, материнки, деревію, шишки хмеля.


купить цена оригинал препарат отзывы покупателей Украина форум

Отзывы покупателей Украина форум цена купить оригинал препарат   Фіточай Волинський №1 Протипухлинний (лікування міоми, фібріоми, кісти) Волынский сбор №1 (противоопухолевый, онкопротекторный)

↑Наверх↑