Оплата при получении заказа, после проверки, наложенный платеж!

Виагра Купить Виагра Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Таблетки для повышения потенции и лечения эректильной дисфункции импотенции

Виагра Купить Виагра Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Таблетки для повышения потенции и лечения эректильной дисфункции импотенции
Купити Виагра Купить Виагра Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Таблетки для повышения потенции и лечения эректильной дисфункции импотенции
(введите количество) 
Цена: 450 грн.
Отдел: Повышение потенции сексуальности либидо Изготовитель: США
Упаковка: упаковка Минимальнй заказ: 1
Наличие на складе: Есть
Препатат фабричный оригинальный некопеечный! Упаковка - 30 таблеток Файзер США! Акция 550 грн. за 30 таблеток до конца месяца!

Описание фитопрепарата Виагра Купить Виагра Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Таблетки для повышения потенции и лечения эректильной дисфункции импотенции

Назва продукту: Віагра
Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Зміст: 100 мг, 30 вкладки
Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Виробник: Pfizer лабораторії
Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Фармацевтична Ім'я: Віагра
Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Хімічна назва: Силденафіл цитрат

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Що таке Віагра?
Віагра таблетки використовуються для лікування еректильної дисфункції (імпотенції) у чоловіків. Це може допомогти багато чоловіків, що мають еректильної дисфункції отримати і зберегти ерекцію, коли вони стають сексуально збуджений (вимушене). Ви не будете отримувати ерекцію лише шляхом прийняття цих ліків. Віагра допомагає чоловікові з еректильною дисфункцією ерекції, тільки якщо він сексуально збуджені.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Як Віагра діє:
У багатьох чоловіків з еректильною дисфункцією, Віагра допомагає природний процес ерекції організму. Коли чоловік сексуально збуджується, пеніс буде заповнити достатньо крові, щоб викликати ерекцію. Після сексу закінчилася, зведення йде.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Віагра не для всіх:
Віагра призначена тільки для пацієнтів з еректильною дисфункцією.

Віагра не повинна використовуватися людьми, які приймають будь-які ліки, які містять нітрати. Нітрати зустрічаються в багатьох ліків за рецептом, які використовуються для лікування стенокардії (біль у грудях через хворобу серця), таких як: нітрогліцерину (спреї, мазі, пластирі або пасти і таблетки, які ковтала або розчинених у рот) ізосорбіду мононітрату та ізосорбіду динітрату (таблетки ковтають, жують або розчинені у рот).


Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Що Віагра не робити:
Віагра не вилікувати еректильну дисфункцію. Це лікування еректильної дисфункції. Віагра не захистить вас або вашого партнера від отримання хвороб, що передаються статевим шляхом, включаючи ВІЛ-вірусом, який викликає СНІД. Віагра не гормон або афродизіак.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Можливі побічні ефекти:
Як і всі ліки, Віагра може викликати деякі побічні ефекти. Ці ефекти, як правило, м'яка і не триватиме довго. Деякі з цих побічних ефектів, більш імовірно, відбудеться при більш високих дозах. Віагра, як правило, добре переноситься. Побічні ефекти рідкісні, але якщо вони випробували, як правило, м'яка і тимчасовий характер.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Нижче наведено список найбільш поширених побічних ефектів:
Головний біль, гіперемія, розлад шлунку, закладеність носа, інфекції сечовивідних шляхів, візуальні зміни, такі як м'які і часових змін в синій / зелений кольори або підвищеної чутливості до світла, і діарея.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Віагра / силденафіл цитрат
Опис:

Віагра працює шляхом збільшення впливу оксиду азоту (NO), речовина, яка служить безліч ключових функцій у біологічних процесах по всьому тілу. Один з найвідоміших і важливих функцій NO є розширення кровоносних судин. Це дозволяє більший потік крові до м'язів, які, звичайно, можуть бути цінними для спортсмена під час змагань.

Що більш цікаво для мене роль NO на м'язи під час тренування опору. JE Андерсон виявив, що не виникає, щоб бути життєво сигнал в активації супутникових клітин м'язів у відповідь на пошкодження. Активація сателітних клітин є ключовим першим кроком в ремонті і гіпертрофії м'язових клітин після важких тренувань. Тому Віагра може збільшити відгук на гіпертрофію вправи, працюючи на самому базовому рівні, і основної частини процесу.

На додаток до цього, є свідчення, що припускає, що Віагра може працювати, щоб підсилити "насоса" відповідь під час тренування. Насос думав станеться, коли договірні м'язові волокна сигналом місцевого судинного відпочинок (збільшення припливу крові до працюючих м'язів). Чи не Згідно К. Лау і колеги, NO генерується нейронів NO-синтази в договірних скелетних м'язових волокон може регулювати судинний релаксації через цГМФ-опосередкованого шляху. Оскільки механізм дії віагри є посилення шляху цГМФ, є достатньо підстав вважати, що препарат може дійсно впливають на кровообіг і перекачувати до м'яза, і, отже, побічно допомогти у відповідь гіпертрофії.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Віагра (силденафіл цитрат)
Віагра таблетки. Кожна таблетка містить Віагра 100 мг. цитрат силденафілу. Віагра випускається в упаковках по 30 таблеток, виробництва Pfizer.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Загальні використання та напрямки Віагра
Зазвичай нерви або кровоносні судини у чоловіків з еректильною дисфункції у чоловіків, не працюють належним чином, що запобігає їх від досягнення ерекції. Віагра працює, щоб відновити приплив крові до пеніса, що робить його легше досягти і підтримувати ерекцію довше.

Віагра збільшує приплив крові до пеніса, допомагаючи артерії в пенісі розслабитися і розширюватися. Як артерій статевого члена розширюються і твердіють, вени, які зазвичай забирають приплив крові до пеніса стискаються в результаті ерекції.

Віагра займає щонайменше 30 хвилин, перш ніж він почне працювати, і залишається активним протягом 4:00. Зведення йде після статевого акту.

Чоловіки, які в даний час використовують ліки, які містять нітрати, такі як нітрогліцерин не повинні використовувати віагру, бо разом вони можуть знизити кров'яний тиск занадто багато.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Віагра (силденафіл цитрат) Додаткова інформація:
Віагра використовується для лікування проблеми з ерекцією, такі як еректильної дисфункції (ЕД).

Напрямки
Віагра приходить у вигляді таблетки, що містить 100 мг. цитрат силденафілу, щоб брати в рот.
Для більшості чоловіків, рекомендована доза становить 50 мг. прийняті, при необхідності, приблизно за 1:00 до сексуальної активності. Тим не менш, цитрат силденафілу може бути прийняті в будь-якому місці від 4:00 до 0,5 години до сексуальної активності. На підставі ефективності та толерантності, доза може бути збільшена до максимальної рекомендованої в дозі 100 мг або знижена до 25 мг. Максимальний рекомендований дозування частота один раз в день.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток

Запобіжні заходи
Початкова доза 25 мг. слід розглядати особин у віці старше 65 років і у осіб з порушеннями печінки або тяжкою нирковою знецінення.
Враховуючи ступінь взаємодії з пацієнтами, які отримували терапію із супутньою ритонавіром, рекомендується не перевищувати максимальну разову дозу 25 мг. Віагра в будь 48-годинний період.

Силденафіл посилює гіпотензивну дію нітратів та його адміністрації в пацієнтів, які використовують донори оксиду азоту або нітрати в будь-якій формі тому протипоказаний.
Лікування еректильної дисфункції, у тому числі віагри, не повинні бути зазвичай використовується в чоловікам, для яких сексуальна активність є недоцільним через їх серцево-судинні стани.

Пацієнти, які перенесли інфаркт міокарда, інсульт, або небезпечні для життя аритмії протягом останніх 6 місяців, пацієнти з відпочинку гіпотонії або гіпертонії, пацієнти з серцевою недостатністю або ішемічної хвороби серця та пацієнтів з пігментного дегенерацією сітківки слід використовувати Віагру з великою обережністю.

Безпека Віагри невідомо у пацієнтів з кровоточивістю і пацієнтів з активним виразкової хвороби.
Віагра слід використовувати з обережністю осіб з анатомічною деформацією статевого члена і осіб, які мають умови, які можуть привертають їх до пріапізму.

Безпека та ефективність комбінації Віагри з іншими видами лікування еректильної дисфункції не вивчались. Таким чином, застосування подібних комбінацій не рекомендується.

Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Можливі побічні ефекти

Найбільш часто спостерігаються побічні ефекти Віагри включає головний біль, припливи, диспепсія і закладеність носа.
Менш часті побічні ефекти включають в себе ерекцію, що не піде, і бачення змін.


Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Додаткова інформація
Тримайте віагру в щільно закритому контейнері і поза досяжністю дітей. Зберігати Віагру при кімнатній температурі і від надмірного тепла та вологи (не в ванній кімнаті).

Випуск контейнер: 30 таблеток.


купить цена оригинал препарат отзывы покупателей Украина форум
Купити Виагра Купить Виагра Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Таблетки для повышения потенции и лечения эректильной дисфункции импотенции
(введите количество) 

Отзывы покупателей Украина форум цена купить оригинал препарат   Виагра Купить Виагра Віагра 100мг Pfizer 30 таблеток Таблетки для повышения потенции и лечения эректильной дисфункции импотенции

↑Наверх↑